Tähtelän tilan kirppis-kahavila
Syksyn Kirppis-kahavila Tähtelän tilalla lauantaina 13.9.2025 klo 10-18. 😍🍁 Lämpimästi tervetuloa myymään, tekemään löytöjä tai vain nauttimaan kahavilan herkuista ja tunnelmasta! 🤎☕
Syksyn Kirppis-kahavila Tähtelän tilalla lauantaina 13.9.2025 klo 10-18. 😍🍁
Kahavilasta löytyy ihania kotitekoisia gluteenittomia herkkuja kahvin, teen ja mehun lisäksi. Ovet ovat avoinna klo 10-18. Samalla voit tutustua Tähtelän tilan palveluihin sekä Helmiinan kauppapuodin tuotteisiin, kuten uniikkeihin kivikoruihin, käsitöihin ja vanhoihin aarteisiin.
Voit varata itsellesi myyntipaikan ja tulla myymään joko itse valmistamiasi tuotteita tai kirppistavaroita. Pöytäpaikat ovat valmiina Tähtelän salissa ja jokainen hoitaa itse tuotteiden myymisen paikan päällä. Myyntipaikan hintaan (10 €) sisältyy juoma sekä valinnainen leivos kahavilasta. Huomaathan, että myyntipaikkoja on rajoitetusti.
Lapsille löytyy salista oma puuhanurkkaus. 🧩
Lämpimästi tervetuloa myymään, tekemään löytöjä tai vain nauttimaan kahavilan herkuista ja tunnelmasta! 🤎☕
Myyntipaikkojen varaukset ja lisätiedot: 040 875 1278/Iina tai info@tahtelantila.fi. Myyjät voivat saapua jo klo 9 laittamaan myyntipaikkoja valmiiksi.

Jaa sivu eteenpäin